Telefon

95 751 50 21

Email

biuro@mzk.witnica.pl

Godziny otwarcia

Biuro czynne : od poniedziałku do piątku 7:00 – 15:00

Flota Miejskich Zakładów Komunalnych Sp. z o. o. w Witnicy ciągle się rozwija. W związku ze stale rosnącym zapotrzebowaniem na wywóz nieczystości płynnych, konieczny był zakup nowego urządzenia asenizacyjnego. Zakupiona nowa „beczka” marki MEPROZET ma pojemność 5.000 litrów. To kolejne urządzenie tego typu w MZK, które poprawi sprawność wywozu nieczystości płynnych, a jednocześnie ułatwi dokonywanie konserwacji sieci kanalizacyjnej. Pozwoli to na obsługę większej grupy klientów w tym samym czasie. Czas oczekiwania na wywóz szamba albo osadów z przydomowych oczyszczalni ścieków jeszcze bardziej się skróci.

Beczka takiej wielkości ułatwi manewrowanie, umożliwiając dojazd do trudniej dostępnych miejsc oraz posesji które mają mniejsze wjazdy.

Przypominamy, że każdy właściciel nieruchomości, w przypadku użytkowania szamba lub przydomowej oczyszczalni, powinien posiadać podpisaną umowę z firmą posiadającą zezwolenie na opróżnianie zbiorników bezodpływowych i transport nieczystości ciekłych z terenu danej gminy.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *